Sidebar

Фільтри товарів

Производители
Цена
грн  грн 

Ножі

Тримайте ножі гострими в будь-який час. Відточуйте леза часто вдома, використовуючи сталевий пристрій, який поставляється з більшістю наборів ножів.

Мийте ножі вручну після кожного використання і ніколи не залишайте їх в посудомийній машині (це може привести до потускнення лез і до погіршення якості рукоятки з дерева або інших органічних матеріалів). Замість цього протріть ножі з нержавіючої сталі з рідиною для миття посуду і теплою водою, добре промийте і ретельно висушіть паперовим рушником.

Зберігайте ножі в безпечному місці, де їх леза не стикаються з небажаними поверхнями. Ідеальне рішення - дерев'яний блок для ножів, він може стояти на кухонній поверхні або стійці для легкого доступу.

Каструлі і сковорідки

При приготуванні їжі на газу підтримуйте досить низьке полум'я, щоб не спалити боки ваших каструль і сковорідок. Якщо Ваш рецепт вимагає високої температури, переконайтеся, що площа поверхні підстави каструлі досить велика, щоб покрити потужне полум'я.

Не залишайте брудні сковороди і каструлі на ніч. Вимийте їх всередині і зовні відразу після їх використання, але завжди дозволяйте їм спочатку охолонути. Зберігайте їх на гачках або стійці, це краще ніж складати їх один на одного.
Нержавіюча сталь
Подряпати поверхню Вашої абсолютно нового, блискучого посуду досить легко, і це жахає. Щоб цього уникнути, ніколи не використовуйте абразивні чистячі засоби або засоби для чищення зі сталевої вовни на поверхнях з нержавіючої сталі! Замість цього спробуйте подушку з нейлонової сітки і м'який миючий засіб.

Якщо Ви намагаєтеся очистити поверхню від спаленої їжі, занурте каструлю в теплу мильну воду протягом однієї години, потім кип'ятіть воду протягом п'ятнадцяти хвилин. Після того, як Ви дозволите воді трохи охолонути, використовуйте м'яку очищувальну губку з нейлону для видалення забруднень. Прополощіть і повторіть при необхідності.

Антипригарне покриття

Таке обладнання відмінно підходить для багатьох видів кулінарії, але з ним потрібно бути акуратним. Щоб захистити тонку обробку вашої антипригарного посуду, ніколи не використовуйте металевий посуд з нею. Можна використовувати тільки дерево, силікон і пластмасу. Антипригарні каструлі і сковорідки безпечно мити в посудомийній машині. Ви збільшите їх довговічність, якщо після кожного миття натрете дно тонким шаром рослинного масла.

Ложки і дерев'яні дошки для нарізки

Не думайте, що ложка для змішування або ж бамбукова дошка для нарізки заслуговують меншої уваги! Незалежно від розміру, будь-який дерев'яний кухонний інструмент, який Ви купуєте, потрібно регулярно змащувати маслом, щоб запобігти розтріскування. Мінеральне масло добре працює для цієї мети, а ось оливкове та інші види рослинних масел краще не використовувати, тому що вони можуть забруднювати поверхню ваших інструментів з плином часу.

Використовуючи м'яку тканину, протріть тонке покриття теплого масла в деревину, почекайте тридцять хвилин, а потім витріть зайве масло. Повторюйте таку процедуру приблизно кожні вісім тижнів, і тоді деревина буде служити довго.

Вимивайте кожен предмет, як тільки ви його використовували, - з кожною хвилиною, на кожній дерев'яної поверхні накопичується багато бактерій. Потім протріть дошку половинкою лимона, щоб видалити будь-які бактерії, повністю висушіть рушником і зберігайте дерев'яні дошки і ложки в сухому місці.

Задавайте питання в Telegram