Sidebar

Фільтри товарів

Производители
Цена
грн  грн 

Повернення товару

Перед відправкою нам товару потрібно обов'язково з нами зв'язатися для уточнення інформації по доставці.

Зверніть увагу: якщо ви вкажете в товарно-транспортній накладній послугу "зворотна доставка коштів", ми не зможемо отримати вашу посилку і вам потрібно буде ще раз звертатися до відділення Нової Пошти для зміни умов доставки. Будь ласка, обов'язково напишіть нам номер замовлення та ТТН на електронну адресу Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в браузере должен быть включен Javascript.

Якщо Ви забажаєте повернути товар протягом 14 днів після покупки, цей товар не був у використанні, збережені товарні пломби, етикетки та споживчі якості товару, ми повернемо вам кошти без зайвих питань, згідно закону України "Про захист прав споживачів".

Для оформлення товару нам знадобиться оригінал товарного чека. При поверненні коштів - ваші паспортні дані та ІПН

Обмін товару

Протягом 14 днів з дати придбання товару - Ви можете товар, який не використовувався, збережено товарний вигляд та споживчі властивості, обміняти:

  • Обмінювати на аналогічний без перерахунку вартості
  • Обмінювати на будь-який інший з відповідним перерахунком вартості
  • Повернути та отримати сплачені за нього кошти

Надіслати товар нам Новою Поштою, реквізити отримувача уточнюйте - зателефонувавши за телефонами 0800300150 або 0685051301.

Для оформлення обміну товару нам знадобляться оригінал товарного чека. При поверненні коштів - ваші паспортні дані та ІПН.

Задавайте питання в Telegram